Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Hizmetlerimiz

AEGEAN CAPITAL SİZE
NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Halka Arz:

Şirketler, hedefledikleri büyümeyi finanse edebilmek için çoğu zaman önemli miktarda sermayeye ihtiyaç duyar. Bu sermaye ihtiyacı şirket hisselerinin halka arz edilmesi ile karşılanabilir. Bu tarz bir işlem, mevcut hissedarlara yatırımlarının bir bölümünü satmaları için imkan sağlamaktadır.

Birleşme ve Satın Alma Danışmanlığı:

  • Büyüme stratejilerinize yeniden yatırım yapabilmek için finansmana mı ihtiyacınız var? Ya da gelir getirmeyen varlık veya ürünleri elden çıkararak verimliliği arttırmanız mı gerekiyor?
  • Bir sonraki yatırımınızı mı arıyorsunuz? Ya da satın alma yoluyla yeni bir pazara açılmak mı istiyorsunuz?
  • Fırsatları arttıracak kilit tetikleyicilerin ne olduğunu bilen sektör uzmanı ekipler

  • Doğru alıcıyı ya da yatırımcıyı bulmanıza yardımcı olan uluslararası ağ

  • Borsada işlem gören şirketleri düzenleyen yönetmelikler konusunda geniş bilgi birikimi olan uzmanlarla çalışma imkanı

  • Borç ve sermaye yeniden yapılandırması konusunda teknik bilgi

Değerleme:

Değerleme profesyonellerimiz, şirketlerin ve bireysel varlıkların kurumsal, mevzuat ve muhasebe gereksinimlerini karşılayacak şekilde şeffaf ve sağlam değerleme ihtiyacını tanıyan yüksek kaliteli değerlemeler gerçekleştirir. Bu ortamda, varlık ve yükümlülüklerin değerini doğrulamak çoğu işletme için daha karmaşık ve kritik bir hale gelmiştir. Deneyimli profesyonellerimiz muhasebe, vergilendirme ve finansal durum tespitinde mükemmellik getirerek müşterilerin değer etrafında daha kaliteli kararlar almalarına yardımcı olacak entegre çözümler sunar. Müşterilerimizin stratejik, finansal ve vergi gündemlerini kurumsal finansman ve değerleme analizleri ile ilerletmelerine yardımcı oluyoruz.

Finansal Modelleme:

İster bir işlemi, yeni bir pazar fırsatını değerlendirmek ister başka stratejik amaçlar için olsun, etkili bir iş modeli oluşturmak karmaşık ve zor bir iştir. Ayrıca, müşteriler genellikle belli bir iş modeline güvenirler ve bu iş modelinin mantıksal hatalardan arınmış olması konusunda bir derece bağımsız rahatlık isterler. İş Modelleme profesyonellerimiz ayrıca müşterilerimizin önemli kararlar almaları ve stratejik sonuçları iyileştirmeleri için ihtiyaç duyacakları model incelemesi, model desteği ve model oluşturma faaliyetlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurlar.

Borç Danışmanlığı :

 Aegean Capital (“AC”) lokal uzman ekibi ve uluslararası deneyimiyle yeni finansman sağlanması, mevcut finansmanın şartlarının iyileştirilmesi, borç verenlerle ilişkilerin yürütülmesi gibi konularda profesyonel hizmet vermektedir. Aegean Capital (“AC”) ayrıca  şirketlere finansal yeniden yapılandırma, sendikasyon kredileri, proje finansman kredileri, sürdürülebilir borçluluk seviyesi tespiti, bağımsız inceleme & izleme raporu, borç verenlerle müzakereler, işletme sermayesi kredileri ve satın alım finansmanı konularında da yardımcı olmaktadır.

BİZE ULAŞIN!

Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.